Komisja Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego

Od godziny 10:00 trwa Komisja Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego. Prezentujemy porządek obrad.

Porządek obrad:

Porządek obrad
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Informacja dotycząca podjęcia działań w zakresie zwiększenia efektywności kampanii społecznej w kwestii korzystania przez pieszych z elementów odblaskowych.
4. Projekt uchwały w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie miasta Kalisza.
5. Projekt uchwały w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza na 2023 rok.
6. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2023.
7. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia stanowiska Rady Miasta Kalisza dotyczącego utworzenia Uniwersytetu Kaliskiego im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego.
8. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
9. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
10. Propozycje do planu pracy komisji na 2022 rok.
11. Korespondencja:
a) odwołanie w sprawie konkursu dotyczącego prowadzenia Domu Sąsiedzkiego w latach 2022 – 2024;
b) pismo dotyczące przedstawienia stanowiska Rady Miasta w sprawie utworzenia Uniwersytetu Kaliskiego im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego,
c) odpowiedź Prezydenta Miasta Kalisza ws konkursu dotyczącego prowadzenia Domu Sąsiedzkiego.
12. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
13. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała: Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta