Komisja Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego

Od godziny 10:00 trwa Komisja Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego Rady Miasta Kalisza. Poniżej prezentujemy porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia i zasad przyznawania Nagrody Miasta Kalisza.
4. Projekt uchwały w sprawie nadania statutu samorządowej instytucji artystycznej Miasta Kalisza - Filharmonii Kaliskiej w Kaliszu.
5. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2023 rok.
6. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2023-2043.
7. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji za 2022 rok.
8. Propozycje do planu pracy Komisji na 2023 rok.
9. Korespondencja:
a) Skarga na uciążliwości związane z prowadzeniem klubu muzycznego Calisia Skybar;
b) Opinia radcy prawnego ws. zmiany Regulaminu przyznawania Nagrody Miasta Kalisza,
c) Odpowiedź Prezydenta Miasta Kalisza na pismo Biskupa Kaliskiego w sprawie nadania nazwy ks. Jana Sobczyńskiego jednemu z nowych rond w Kaliszu.
10. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
11. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała: Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta