Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Miasta Kalisza

Od godziny 8:30 trwa Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Miasta Kalisza. Poniżej porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Projekt uchwały w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie miasta Kalisza.
4. Projekt uchwały w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza na 2023 rok.
5. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2023.
6. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
7. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
8. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zatwierdzenia do realizacji projektu opracowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa I „Osoby młode na rynku pracy”, Działanie 1.1 „Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy”, Poddziałanie 1.1.1 „Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego”.
9. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Miasta Kalisza za 2021 rok.
10. Korespondencja:
a) pismo Prezydenta Miasta Kalisza z dnia 3 stycznia 2022 r. WSSM.8030.2.1.2022 w sprawie zaopiniowania realizacji programów polityki zdrowotnej w 2022 roku.
11. Sprawy bieżące i wolne wnioski:
a) propozycje do planu pracy komisji na 2022 rok.
12. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała: Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta