Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Dzisiaj w Villi Calisia obradowała Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza.

Porządek obrad

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Rozpatrzenie skargi pani .... oraz pana ......... na Prezydenta Miasta Kalisza.
4. Rozpatrzenie skargi pana ....... na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu.
5. Rozpatrzenie skargi pani ....... na Prezydenta Miasta Kalisza.
6. Rozpatrzenie skargi pani ...... na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu.
7. Rozpatrzenie wniosku w przedmiocie ustalenia kryteriów typowania nauczycieli szkół publicznych do uzupełnienia etatu w innej szkole bądź zwolnienia z pracy.
8. Projekt uchwały w sprawie zlecenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza zbadania skargi właścicieli i najemców lokali handlowo-usługowych przy ul. Młynarskiej 39 w Kaliszu na dyrektora Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu.
9. Powołanie zespołu do spraw rozpatrzenia skargi właścicieli i najemców lokali handlowo-usługowych przy ul. Młynarskiej 39 w Kaliszu na dyrektora Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu.
10. Korespondencja:
a) pismo Grupy Związku Zawodowego Oświata w I Liceum Ogólnokształcącym im. A. Asnyka w Kaliszu (z dn. 9.05.2022 r.),
b) odpowiedź Prezydenta Miasta Kalisza (WRM.1510.3.2022) z dn. 12.05.2022 r. na wniosek nr 0012.2.235.2022 Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza.
11. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
12. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała A. Tomaszewska, Kancelaria Prezydenta Miasta