Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Od godziny 9:00 trwa Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza. Poniżej porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Rozpatrzenie skargi pani .... oraz pana ........... na Prezydenta Miasta Kalisza.
4. Rozpatrzenie skargi pana .......... na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu.
5. Rozpatrzenie skargi Koła Związku Zawodowego Oświata w I Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu na dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka w Kaliszu.
6. Rozpatrzenie skargi Stowarzyszenia Multi.Art na Prezydenta Miasta Kalisza.
7. Rozpatrzenie skargi pani ........... na Prezydenta Miasta Kalisza.
8. Rozpatrzenie skargi pani ........... na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu.
9. Petycja w sprawie doprowadzenia do zgodności z obowiązującym polskim prawem terenu cmentarza żołnierzy radzieckich w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej.
10. Korespondencja.
11. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
12. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała: Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta