Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Od godziny 8:30 obraduje komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza. Poniżej porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Projekt uchwały w sprawie zlecenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza zbadania skargi państwa ... i .... na dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu.
4. Powołanie zespołu do spraw rozpatrzenia skargi państwa ...... i ........ na dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu.
5. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku pani ........... w przedmiocie ustalenia kryteriów typowania nauczycieli szkół publicznych do uzupełnienia etatu w innej szkole bądź zwolnienia z pracy.
6. Protokół z rozpatrzenia skargi właścicieli i najemców lokali handlowo-usługowych przy ul. Młynarskiej 39 w Kaliszu na dyrektora Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu.
7. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi właścicieli i najemców lokali handlowo-usługowych przy ul. Młynarskiej 39 w Kaliszu na dyrektora Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu.
8. Korespondencja.
9. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
10. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała: Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta