Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Dzisiaj w Villi Calisia obradowała Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza. Poniżej porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Protokół z rozpatrzenia skargi państwa ...... na dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kaliszu.
4. Projekt uchwały ws rozpatrzenia skargi państwa .... na dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu.
5. Rozpatrzenie petycji w przedmiocie zaprzestania używania w przestrzeni publicznej logo herbu Kalisza.
6. Projekt uchwały ws zlecenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza zbadania skargi państwa .... na dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu
7. Powołanie zespołu ds rozpatrzenia skargi państwa ... na dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu.
8. Korespondencja:
- skarga na Prezydenta Miasta Kalisza w zakresie niewykonania wyroków sądów
- pismo nauczyciela ws ustalenia kryteriów typowania nauczycieli do uzupełnienia etatu w innej szkole bądź zwolnienia z pracy.
9. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
10. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała A. Tomaszewska, Kancelaria Prezydenta Miasta