Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza

Od godziny 8:30 trwa komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza. Poniżej porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Protokół z rozpatrzenia skargi pani ... na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Kaliszu.
4. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi pani .... na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Kaliszu.
5. Protokół z rozpatrzenia skargi pana .... na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu.
6. Projekt uchwały ws rozpatrzenia skargi pana...na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Kaliszu.
7. Protokół z rozpatrzenia skargi pani ... na Prezydenta Miasta Kalisza.
8. Projekt uchwały ws rozpatrzenia skargi pani .. na Prezydenta Miasta Kalisza.
9. Rozpatrzenie wniosku w przedmiocie ustalenia kryteriów typowania nauczycieli szkół publicznych do uzupełnienia etatu w innej szkole bądź zwolnienia z pracy.
10. Rozpatrzenie skargi właścicieli i najemców lokali handlowo-usługowych przy ul. Młynarskiej 39 w Kaliszu na dyrektora Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu.
11. Projekt uchwały ws zlecenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza zbadania skargi pana .. na dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu
12. Powołanie zespołu do spraw zbadania skargi pana .. na dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu
13. Omówienie projektu zagospodarowania przestrzennego Głównego Rynku.
14. Korespondencja:
a) pismo Grupy Związku Zawodowego Oświata w I Liceum Ogólnokształcącym im. A. Asnyka w Kaliszu (z dn. 9.05.2022 r.).
15. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
16. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała: Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta