Komisja Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Od godziny 12:00 trwa komisja Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miasta Kalisza. Poniżej porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Sprawozdanie z wykonania budżetu za 2021 rok.
4. Informacja o wykonaniu planu finansowego rachunków, na których gromadzone są środki pozyskane z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, środki pozyskane z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz środki pozyskane z Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa za 2021 rok.
5. Informacja o stanie mienia Kalisza – Miasta na prawach powiatu na dzień 31 grudnia 2021 r.
6. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
7. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2022-2043.
8. Projekt uchwały w sprawie udzielenia w 2022 roku dotacji dla właścicieli lub użytkowników wieczystych nieruchomości położonych na obszarze Specjalnej Strefy Rewitalizacji.
9. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uprawnień do bezpłatnych i ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie Kalisza i gmin, z którymi Miasto Kalisz zawarło porozumienia.
10. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Miasto Kalisz, udostępnionych dla operatora i przewoźników oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów.
11. Korespondencja.
a) Pismo MZBM z dnia 14-04-2022 r. w sprawie przetargu nieograniczonego na najem lokali użytkowych.
12. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
13. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała: Magdalena Furmaniak, zdjęcia: Agnieszka Tomaszewska, Kancelaria Prezydenta Miasta