Wspólne posiedzenie Komisji Środowiska i Zdrowia

W Villa Calisia trwają obrady Komisji Środowiska i Gospodarki Komunalnej oraz Komisji Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Miasta Kalisza

Zapraszamy do zapoznania się z porządkiem obrad posiedzenia.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Zatwierdzenie porządku obrad.
  3. Ocena stanu sanitarnego i sytuacja epidemiologiczna w Kaliszu - Mieście na prawach powiatu (stan na dzień 31 grudnia 2018 roku). (R+Ś)
  4. Informacja o stanie bezpieczeństwa sanitarno-weterynaryjnego na terenie miasta Kalisza i powiatu kaliskiego za rok 2018. (R+Ś)
  5. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały nr LIII/719/2018 Rady Miasta Kalisza z dnia 24 maja 2018 r. w sprawie ustanowienia na obszarze rewitalizacji Miasta Kalisza Specjalnej Strefy Rewitalizacji. (Ś)
  6. Sprawozdanie z działalności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu za 2018 rok. (R)
  7. Projekt uchwały w sprawie określenia zadań i wysokości środków przeznaczonych na te zadania w 2019 roku z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. (R)
  8. Projekt uchwały w sprawie określenia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Kalisza na 2019 rok.(Ś)
  9. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2019 rok.(R+Ś)
  10. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2019-2038. (Ś)
  11. Projekt uchwały w sprawie wniesienia skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego. (Ś)
  12. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kalisza. (Ś)
  13. Projekt uchwały w sprawie zatwierdzenia do realizacji projektu opracowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 6 Rynek pracy, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy – projekty pozakonkursowe realizowane przez Publiczne Służby Zatrudnienia. (R)
  14. Wniosek w sprawie uzyskania tytułu prawnego do lokalu. (R)
  15. Korespondencja.
  16. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
  17. Zamknięcie posiedzenia.