Obradowała Komisja Rodziny

Dziś w Villi Calisia obradowała Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Miasta Kalisza.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
4. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2022-2043.
5. Projekt uchwały w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej.
6. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powołania Kaliskiej Rady Seniorów oraz nadania jej Statutu.
7. Projekt uchwały w sprawie ustalenia stawek dotacji przedmiotowych dla Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Kaliszu – samorządowego zakładu budżetowego na 2022 rok.
8. Korespondencja:
a) Opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej w Poznaniu o sprawozdaniu z wykonania budżetu Miasta Kalisza za rok 2021 wraz z informacją o stanie mienia komunalnego;
b) Pismo pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu w sprawie podwyżki wynagrodzeń.
9. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
10. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała A. Tomaszewska, Kancelaria Prezydenta Miasta