Obradują komisje

Od godziny 8:30 obradują komisje: Budżetu i Finansów Rady Miasta Kalisza, Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej Rady Miasta Kalisza, Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miasta Kalisza. Zachęcamy do zapoznania się z porządkiem obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia woli utworzenia Związku Powiatowo-Gminnego pod nazwą: „Komunalny Związek Transportu Publicznego” (R).
4. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia pomiędzy Gminą Opatówek a Miastem Kalisz na powierzenie prowadzenia przez Miasto Kalisz zadania publicznego w zakresie lokalnego transportu zbiorowego (B+R+Ś).
5. Autopoprawka nr 1 do projektu uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2022 wraz z autopoprawką. (B+R+Ś).
6. Korespondencja.
7. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
8. Zamknięcie posiedzenia.

M. Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta