Obraduje Komisja Rodziny

W Villi Calisia od godziny 8.00 trwa posiedzenie Komisji Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Miasta Kalisza.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Raport o stanie gminy za rok 2020.
4. Sprawozdanie finansowe jednostki samorządu terytorialnego za 2020 rok.
5. Projekt uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2020 rok wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2020 rok.
6. Sprawozdanie z realizacji w 2020 roku „Wieloletniego programu współpracy Miasta Kalisza z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzonymi działalność pożytku publicznego na lata 2016-2020” oraz „Programu współpracy Miasta Kalisza z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”.
7. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zatwierdzenia do realizacji projektu opracowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 6 Rynek pracy, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy – projekty pozakonkursowe realizowane przez Publiczne Służby Zatrudnienia.
8. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie przez Miasto Kalisz pomocy finansowej Województwu Wielkopolskiemu.
9. Sprawozdanie z realizacji „Miejskiego Programu Działań na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością w Kaliszu” za 2020 rok.
10. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2021 rok.
11. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2021-2043.
12. Projekt uchwały w sprawie określenia wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz wzoru deklaracji o wysokości dochodów gospodarstwa domowego.
13. Wnioski w sprawie uzyskania tytułu prawnego do lokalu.
14. Korespondencja:
a) Pismo Prezydenta Miasta Kalisza z dnia 9 czerwca 2021 r. w sprawie zaopiniowania realizacji programu polityki zdrowotnej.
15. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
16. Zamknięcie posiedzenia.

Wyniki głosowania dostępne są na stronie kalisz.esesja.pl

Dodała A. Tomaszewska, zdjęcia Magdalena Bartnik, Kancelaria Prezydenta Miasta.