Obrady Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.

Komisja Edukacji, Kultury i Sportu rozpoczęła posiedzenie o godzinie 11:00.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę Rady Miasta Nr XXXIV/503/2020 z dnia 29 grudnia 2020 roku w sprawie ustalenia stawek dotacji przedmiotowych dla Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu – samorządowego zakładu budżetowego na 2021 rok wraz z autopoprawką.
4. Projekt uchwały w sprawie ustanowienia roku 2022 w Kaliszu Rokiem Marii Konopnickiej.
5. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2021 rok.
6. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2021 – 2043.
7. Korespondencja.
a) odpowiedź Prezydenta Miasta Kalisza na pismo Stowarzyszenia „Warto być przyzwoitym” w sprawie upamiętnienia i propagowania wiedzy o życiu i dokonaniach prof. Władysława Bartoszewskiego
b) informacja na temat możliwości zgłaszania kandydatur do kolejnej edycji Nagrody im. Prof. Aleksandra Gieysztora
c) Uchwała Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Poznaniu w sprawie wyrażenia opinii o informacji o przebiegu wykonania budżetu Miasta Kalisza za I półrocze 2021 roku.
8. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
9. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała: Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta