Obrady Komisji Prawa

Za nami obrady Komisji Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego Rady Miasta Kalisza, które odbyły się w Villi Calisia.

Porządek obrad komisji:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Sprawozdanie z działalności Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu oraz informacja o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Kalisza za rok 2018.
4. Informacja Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej o stanie bezpieczeństwa publicznego Miasta Kalisza w zakresie ochrony przeciwpożarowej.
5. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2019 rok.
6. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku wspólnej dla Miasta Kalisza i Powiatu Kaliskiego za 2018 rok.
7. Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej Kalisza za 2018 rok.
8. Pismo Prezydenta Miasta Kalisza z dnia 12 marca 2019 roku w sprawie zaopiniowania oraz nadania nazw dla ronda oraz dróg na terenie Miasta Kalisza.
9. Korespondencja.
a) Uchwała Rady Sołeckiej Sołectwa Sulisławice
b) Pismo Wojewody Wielkopolskiego nr KN-VII.142.14.2019.2 z dnia 28 lutego 2019r.,
c) Opinia radcy prawnego.
10. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
11. Zamknięcie posiedzenia.

Dodał: Juliusz Kowalczyk, zdjęcia: Katarzyna Maziec