Obrady Komisji Prawa

W Villi Calisia obraduje dzisiaj Komisja Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego Rady Miasta Kalisza.

Porządek obrad
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Sprawozdanie z wykonania budżetu za 2021 rok.
4. Informacja o wykonaniu planu finansowego rachunków, na których gromadzone są środki pozyskane z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, środki pozyskane z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz środki pozyskane z Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa za 2021 rok.
5. Informacja o stanie mienia Kalisza – Miasta na prawach powiatu na dzień 31 grudnia 2021 r.
6. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia Odznaki Honorowej Miasta Kalisza, ustalenia jej wzoru oraz zasad i trybu nadawania i noszenia.
7. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia i zasad przyznawania Nagrody Miasta Kalisza.
8. Zaopiniowanie wniosków o przyznanie miejskich wyróżnień wręczanych podczas Uroczystej Sesji Rady Miasta Kalisza.
9. Projekt uchwały w sprawie nadania tytułu Honorowego Obywatelstwa Miasta Kalisza.
10. Projekt uchwały w sprawie nadania tytułu Honorowego Obywatelstwa Miasta Kalisza.
11. Projekt uchwały w sprawie nadania Odznaki Honorowej Miasta Kalisza.
12. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
13. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2022-2043.
14. Korespondencja:
a) Pismo OSP Dobrzec z dnia 13.04.2022 r. w sprawie zgłoszenia kandydatury do nagrody;
b) Pismo OSP Kalisz-Lis z dnia 14.04.2022 r. w sprawie zgłoszenia kandydatury do nagrody;
c) Pismo OSP Kalisz-Sulisławice z dnia 12.04.2022 r. w sprawie zgłoszenia kandydatury do nagrody;
d) Pismo Komendanta Miejskiego PSP Kalisz z dnia 13.04.2022 r. w sprawie zgłoszenia kandydatur do nagród;
e) Pismo radnego L.Ziąbki informujące o zgłoszeniu imienia J.A. Splitta do do banku nazw ulic.
15. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
16. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała A. Tomaszewska, Kancelaria Prezydenta Miasta