Obrady Komisji Skarg

Dziś w Villi Calisia obradowała Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza.

Porządek obrad komisji:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Wybór Wiceprzewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza.
4. Protokół ze zbadania skargi pani ....... i pani ........ na Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu.
5. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi pani.... i pani ..... na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Kaliszu
6. Protokół ze zbadania skargi pana ....... na Prezydenta Miasta Kalisza.
7. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi pana ..... na działalność Prezydenta Miasta Kalisza
8. Projekt uchwały ws zlecenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza zbadania skargi pana ........ na Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu.
9. Projekt uchwały ws zlecenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza zbadania skargi pani ........ na Dyrektora Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Kaliszu.
10. Projekt uchwały ws zlecenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Kalisza zbadania skargi Zarządu Związku Zawodowego Oświata w Katowicach na Prezydenta Miasta Kalisza.
11. Wniosek w sprawie publikacji "Informatora Kaliskiego".
12. Korespondencja.
13. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
14. Zamknięcie posiedzenia.

Oprac. A. Tomaszewska, zdjęcia: Katarzyna Maziec