Obrady Komisji Zdrowia

W Villi Calisia trwają obrady Komisji Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej pod przewodnictwem radnego Dariusza Witonia.

PORZĄDEK OBRAD
Komisji Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej
Rady Miasta Kalisza
w dniu 23 kwietnia 2018 roku, godz. 8.15, Villa Calisia

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Sprawozdanie z wykonania budżetu za 2017 rok.
4. Informacja o stanie mienia Kalisza – Miasta na prawach powiatu
na dzień 31 grudnia 2017 roku.
5. Ocena zasobów pomocy społecznej za 2017 rok.
6. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia wysokości opłaty za pobyt dziecka w żłobkach prowadzonych przez Miasto Kalisz.
7. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia Miejskiego Programu Działań na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością na lata 2018 – 2022.
8. Sprawozdanie z realizacji „Miejskiego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Kaliszu na lata 2013 – 2017”.
9. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2018 rok.
10. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2018 – 2033.
11. Wnioski w sprawie uzyskania tytułu prawnego do lokalu.
12. Korespondencja
- pismo Prezydenta Miasta Kalisza w sprawie zaopiniowania sfinansowania zakupu sprzętu medycznego dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy.
13. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
14. Zamknięcie posiedzenia.

Zdjęcia: Katarzyna Ciupek