Posiedzenie Komisji Prawa

Dzisiaj o godzinie 12.00 w Villi Calisia obradowali radni Komisji Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego Rady Miasta Kalisza.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Raport o stanie gminy za rok 2020.
4. Sprawozdanie finansowe jednostki samorządu terytorialnego za 2020 rok.
5. Projekt uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2020 rok wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2020 rok.
6. Sprawozdanie z realizacji w 2020 roku „Wieloletniego programu współpracy Miasta Kalisza z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2016-2020” oraz „Programu współpracy Miasta Kalisza z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”.
7. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2021 rok.
8. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2021-2043.
9. Korespondencja:
a) Protokoły Komisji Skrutacyjnej z wyboru przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącego Zarządu Osiedla Asnyka,
b) Pismo w sprawie rezygnacji z funkcji przewodniczącego Zarządu Osiedla oraz członkostwa w Radzie Osiedla Śródmieście II.
10. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
11. Zamknięcie posiedzenia.

Wyniki głosowania dostępne są na stronie kalisz.esesja.pl

Dodała A. Tomaszewska, Kancelaria Prezydenta Miasta, zdjęcia Magdalena Bartnik