Posiedzenie Komisji Środowiska

Dzisiaj w Villi Calisia obradowała Komisja Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miasta Kalisza.

Porządek obrad
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Sprawozdanie finansowe Miasta Kalisza za 2018 r.
4. Projekt uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2018 rok wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2018 rok.
5. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uprawnień do bezpłatnych i ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie Kalisza i gmin, z którymi Miasto Kalisz zawarło porozumienia.
6. Projekt uchwały w sprawie: zmiany uchwały w sprawie uprawnień do bezpłatnych i ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie miasta Kalisza i gmin, z którymi Miasto Kalisz zawarło porozumienia.
7. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2019 rok.
8. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2019-2038.
9. Projekt uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego.
10. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zabudowy mieszkaniowej nad rzeką Swędrnią.
11. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w rejonie skrzyżowania ulic Dobrzecka – Podmiejska – II”.
12. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic: Kmiecej i Torowej”.
13. Korespondencja.
a) Uchwała Nr SO - 0954_59_3_Ka_2019 Składu Orzekającego RIO w Poznaniu ws. wyrażenia opinii o przedłożonym przez Prezydenta Miasta Kalisza sprawozdaniu z wykonania budżetu za 2018 r. wraz z informacją o stanie mienia i objaśnieniami.
14. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
15. Zamknięcie posiedzenia.

Oprac. i zdjęcia: A. Tomaszewska