Trwa LVII sesja Rady Miasta Kalisza

Rozpoczęła się LVII sesja Rady Miasta Kalisza. Zachęcamy do zapoznania się z porządkiem obrad oraz obejrzenia transmisji.

Transmisja z obrad dostępna jest pod linkiem TUTAJ.

Porządek obrad:

I Otwarcie posiedzenia.
II Propozycje zmian porządku obrad.
III Przyjęcie protokołu LVI Sesji Rady Miasta Kalisza.
IV Sprawozdanie Prezydenta z wykonania uchwał Rady oraz działań i przedsięwzięć w okresie międzysesyjnym.
V Podjęcie uchwał w sprawie:
1. nadania nazw drogom wewnętrznym na terenie miasta Kalisza,
2. nadania nazwy drodze na terenie miasta Kalisza,
3. przyjęcia „Strategii Rozwoju Kalisza do 2030 roku z perspektywą do 2035 roku”,
4. zmieniającej uchwałę w zmiany sprawie przyjęcia Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego Miasta Kalisza,
5. bezpośredniego powierzenia wykonywania zadań własnych Miasta w zakresie publicznego transportu zbiorowego komunikacją miejską spółce Kaliskie Linie Autobusowe sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu,
VI Informacja o analizie oświadczeń majątkowych radnych za 2021 rok, a także pracowników samorządowych za 2021 rok.
VII Odpowiedzi na interpelacje.
VIII Interpelacje.
IX Zapytania radnych.
X Wolne wnioski, oświadczenia i informacje.
XI Punkt obywatelski.
XII Zamknięcie obrad.

Elektroniczna wersja materiałów sesyjnych dostępna jest na stronach internetowych:
- www.kalisz.esesja.pl
- www.bip.kalisz.pl