Trwają obrady Komisji Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego Rady Miasta Kalisza

W Villi Calisii obraduje Komisja Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego Rady Miasta Kalisza.

Porządek obrad
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Sprawozdanie z wykonania budżetu za 2018 rok.
4. Informacja o stanie mienia Kalisza – Miasta na prawach powiatu na dzień 31 grudnia 2018 roku.
5. Raport z realizacji Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2018 rok.
6. Zaopiniowanie wniosków o przyznanie tytułu „Honorowy Obywatel Miasta Kalisza”, Odznaki Honorowej Miasta Kalisza i Nagrody Miasta Kalisza.
7. Projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji w zakresie Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza.
8. Projekt uchwały w sprawie nadania statutu Sołectwu Dobrzec.
9. Projekt uchwały w sprawie nadania statutu Sołectwu Sulisławice.
10. Projekt uchwały w sprawie nadania statutu Sołectwu Sulisławice Kolonia.
11. Korespondencja:
a) Pismo Prezydenta do Prezesa IPN w sprawie weryfikacji propozycji nazwy ulicy,
b) Pismo Prezydenta Nr WGK.6625.0022.2018, WGK.6625.0002.2019 ws. nadania nazw dla ronda oraz dróg na terenie Miasta Kalisza,
c) Pismo Wojewody Wielkopolskiego nr KN-VII.142.26.2019.2 z dnia 1 kwietnia 2019r.,
d) Opinia radcy prawnego.
12. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
13. Zamknięcie posiedzenia.