Wspólne posiedzenie komisji

W środę, 6 maja, w trybie zdalnym odbędzie się wspólne posiedzenie komisji: budżetu i finansów, rozwoju oraz środowiska.

PORZĄDEK OBRAD
wspólnego posiedzenia
Komisji Budżetu i Finansów Rady Miasta Kalisza,
Komisji Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej Rady Miasta Kalisza
Komisji Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miasta Kalisza
w dniu 6 maja 2020 roku, godz. 12:00, Sala Recepcyjna

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia i przyjęcia do realizacji „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Kalisza”.
4. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia „Aktualizacji założeń do planu zaopatrzenia miasta Kalisza w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na lata 2016-2030”.
5. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia w sprawie wspólnej realizacji projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej”.
6. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
7. Zamknięcie posiedzenia.

Elektroniczna wersja materiałów dostępna jest na stronie internetowej:
- www.kalisz.esesja.pl w zakładce – Komisja Budżetu i Finansów Rady Miasta Kalisza, Komisja Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej Rady Miasta Kalisza, Komisja Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miasta Kalisza w dniu 6 maja 2020 r.