Handel i usługi w śródmieściu głównym tematem najbliższego posiedzenia Komitetu Rewitalizacji

W najbliższą środę 14 czerwca o godz. 18:30 odbędzie się III posiedzenie Komitetu Rewitalizacji Miasta Kalisza. Spotkanie będzie skoncentrowane na rozpoznaniu obecnej sytuacji oraz przyszłości handlu i usług w centrum naszego miasta. Członkowie Komitetu chcą poznać oczekiwania środowiska kupców i drobnych przedsiębiorców działających na tym obszarze.

Posiedzenie ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane tym tematem.

Spotkanie odbędzie się w Akceleratorze Kultury przy ul. Nowy Świat 2A (dawna Hala „Rogatka”)

W imieniu członków Komitetu Rewitalizacji serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Tekst: Biuro Rewitalizacji, Fot. Tomasz Bąk Fotografia