Powstał portal internetowy rzemieślników kaliskich

Kaliski Cech Rzemiosł Różnych i Budowlanych uruchomił nowy portal, dzięki któremu łatwiej będzie można wyszukać usługodawców. Na stronie odnajdziemy listę ponad stu rzemieślników zrzeszonych w tej organizacji, ale nie jest to lista zamknięta. Dołączyć mogą także przedstawiciele innych organizacji rzemieślniczych.

Wizytówki wszystkich rzemieślników dostępne będą również z poziomu interaktywnej mapy znajdującej się na stronie, a wygodna wyszukiwarka pozwoli potencjalnym klientom łatwiej ich odnaleźć.

Skoncentrowanie informacji o działalnościach na jednym portalu daje wiele korzyści zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla tych, którzy ich usług poszukują, Dla rzemieślników jest to m.in. możliwość zaprezentowania się szerokiej grupie odbiorców, możliwość podjęcia współpracy czy też czerpania informacji branżowych. Dla klientów łatwość znalezienia usług, a także możliwość porównania oferty. 

Pomysł stworzenia strony wsparło Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, które również sfinansowało projekt.

Zapraszamy wszystkich na portal rzemioslo.kalisz.pl.

 

Tekst: Biuro Rewitalizacji 

Wersja do druku
Wersja PDF