Zapraszamy w sobotę na PlanTy!

Już w sobotę 1 września na Plantach Miejskich odbędzie się ostatnie wydarzenie w ramach projektu PlanTy. W programie animacje dla rodzin, inauguracja wystawy kolaży stworzonych przez mieszkańców oraz koncert zespołu Accorinet Klezmer Band. Zapraszamy już od 17:00 przy Pomniku Książki!

Projekt PlanTY, ma na celu przybliżenie historii Kanału Babinki i Plant Miejskich. Dotychczas w ramach projektu zebrano wspomnienia mieszkańców, zorganizowano spacer z regionalistką Anną Tabaką oraz zaproszono mieszkańców do opracowania kolaży.

Projekt realizowany we współpracy Miasta Kalisza i Fundacji Animacji Społeczno-Kulturalnej Kwadratura jest dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Poznania oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.