Roboty drogowe na Żwirki i Wigury

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu informuje, że w dniach 21-31 października prowadzone będą roboty drogowe na skrzyżowaniu ul. Braci Niemojowskich/Żwirki i Wigury.

Od środy, 21 października do poniedziałku, 26 października włącznie zamknięte zostanie połączenie ul. Braci Niemojowskich z ul. Żwirki i Wigury od strony ul. Warszawskiej (skrzyżowanie będzie przejezdne od strony  ul. Miłej).

Od wtorku, 27 października do soboty 31 października włącznie zamknięte zostanie połączenie ul. Braci Niemojowskich z ul. Żwirki i Wigury od strony ul. Miłej (skrzyżowanie będzie przejezdne od strony ul. Warszawskiej).

Powyższe zmiany w organizacji ruchu spowodowane są przebudową ul. Żwirki i Wigury. Prosimy o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego. Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że przywrócony został dwukierunkowy ruch kołowy na ul. Żwirki i Wigury.

Tekst: MZDiK - Urząd Miasta Kalisza, zdjęcie: Magdalena Bartnik - Urząd Miasta Kalisza