27. rocznica powstania Straży Miejskiej Kalisza - życzenia od Prezydenta Miasta Kalisza

Z okazji jubileuszu składam serdeczne życzenia, gratulacje i podziękowania za dotychczasową służbę wszystkim kaliskim strażnikom miejskim.

Mając na względzie specyfikę służby i rolę, jaką pełnią Państwo w utrzymaniu porządku w mieście, jestem pewien, że wszystkie te działania służą miastu i jego mieszkańcom.

Obchody rocznicy utworzenia Straży Miejskiej Kalisza organizowane są 1 września 2018 r. W tym dniu Strażnicy Straży Miejskiej Kalisza otrzymają awanse i nagrody. Już dziś składam wszystkim odznaczonym i awansowanym najserdeczniejsze życzenia zawodowego spełnienia, radości w pełnieniu zaszczytnej misji stróża prawa oraz osobistej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Prezydent Miasta Kalisza
                                                                                                                                                                                 Grzegorz Sapiński