Dzień Samorządu Terytorialnego

Dzisiaj Dzień Samorządu Terytorialnego.

Z tej okazji życzliwe myśli kieruję do wszystkich samorządowców: wójtów, burmistrzów i prezydentów, radnym gminnym, miejskim, powiatowym i wojewódzkim, działaczy samorządu pomocniczego oraz wszystkich, którzy krzewią ideę samorządności. Życzę Wam wytrwałości w realizowaniu swoich założeń, porozumienia w działaniu na rzecz Waszych małych ojczyzn oraz satysfakcji z tego, co uda Wam się zrobić.

W tym szczególnym dniu chciałbym zwrócić się także do pracowników administracji samorządowej. Drodzy Państwo, szczególnie bliscy mi urzędnicy Urzędu Miasta Kalisza – dziękuję za pracę, którą wykonujecie dla społeczeństwa. To dzięki Wam magistrat działa i może realizować zadania gminy. Bardzo to doceniam i wiem, że razem z Wami możemy dla bardzo dużo zrobić dla miasta. Wszystkiego najlepszego!

Krystian Kinastowski
Prezydenta Miasta Kalisza