Konsultacje społeczne Strategii rozwoju ponadlokalnego Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej do 2030 roku

Zachęcamy do udziału w konsultacjach społecznych Strategii rozwoju ponadlokalnego Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej do 2030 roku. Spotkanie on-line odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 marca o godzinie 17:00.

Od kilkunastu miesięcy trwała praca nad bardzo ważnymi dokumentami aglomeracji kalisko-ostrowskiej. Pierwszym z nich jest strategia rozwoju ponadlokalnego. W ramach konsultacji mieszkańcy aglomeracji, sąsiednie gminy i ich związki, lokalne organizacje społeczne oraz przedsiębiorcy mogą przekazać swoje opinie i uwagi do kluczowych założeń dokumentu, m.in. kierunków rozwoju AKO, czy celów strategicznych.

Konsultacje rozpoczęły się 6 marca i potrwają do 11 kwietnia 2023 roku.
Z projektem dokumentu można zapoznać się na stronie stowarzyszenia (sprawdź) oraz, w wersji papierowej, w siedzibie biura Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska.

Uwagi należy zgłaszać na formularzu drogą elektroniczną na adres e-mail: strategia@sako-info.pl oraz pocztą tradycyjną na adres Biura Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska: ul. Kolegialna 4, 62-800 Kalisz.

Spotkanie on-line zaplanowane 23 marca o godzinie 17:00 odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM. Link do spotkania:
https://zoom.us/j/97265010292?pwd=VGEwRlQvY0xFc2dvc25nMUl1RVdGUT09, identyfikator spotkania: 979 2753 9671, kod dostępu: Str2030.

Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta