Wspólnie o zdrowiu

Na pierwszym posiedzeniu spotkali się w ratuszu członkowie Zespołu konsultacyjnego ds. ochrony zdrowia. Wiceprezydent miasta Mateusz Podsadny wręczył obecnym powołania.

Zespół, którego członkowie pracują społecznie, działa przy prezydencie miasta od 2015 roku. Zarządzeniem z dnia 24 stycznia tego roku powołany został jego nowy, nieco rozszerzony skład. Aktualnie liczy on 15 osób, które pełniąc funkcję opiniodawczo-doradczą, swoją wiedzą i doświadczeniem służyć mają prezydentowi w zakresie kształtowania szeroko pojętej polityki zdrowotnej miasta.

Podczas pierwszego posiedzenia zespołu wiceprezydent Mateusz Podsadny wręczył jego członkom powołania. Nakreślone zostały także m.in. wytyczne dotyczące realizacji miejskich programów zdrowotnych w 2019 roku.

Skład zespołu:
1) Mateusz Podsadny - wiceprezydent Miasta Kalisza, przewodniczący