Konkurs grantowy Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich

Zarząd Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich ogłosił Konkurs "Granty 2021" dla miast członkowskich.

Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich, którego członkiem jest także Miasto Kalisz jak co roku ogłasza konkurs „Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich”, w ramach którego miasta i gminy- członkowie Stowarzyszenia, jednostki organizacyjne im podległe a także działające na terenie tych miast i gmin podmioty niezaliczane do sektora finansów publicznych i niekierujące się osiągnięciem zysku mogą otrzymać dofinansowanie na realizację programów o tematyce ustalonej przez Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia.

W tym roku tematami, w ramach których można ubiegać się o przyznanie dofinansowania, są:

– „Zdrowie w każdym wieku”,
– „Zdrowie i środowisko”.

Wnioski należy przesyłać drogą elektroniczną w dokumencie Word oraz w wersji papierowej, w terminie do 20 kwietnia 2021r. (decyduje data stempla pocztowego i dzień przesłania wniosku drogą elektroniczną), na adres:

Urząd Miasta Kalisza

Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych

ul. Tadeusza Kościuszki 1A, 62-800 Kalisz

e-mail: jkrzykacz@um.kalisz.pl z dopiskiem KONKURS GRANTY

Po zaopiniowaniu wniosku, koordynator lokalny prześle zgłoszenie w ustalonym w regulaminie konkursu terminie do Biura Stowarzyszenia.

Informacji na temat konkursu udziela Pani Joanna Sawulska-Krzykacz, pełniąca funkcję koordynatora lokalnego Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

Wniosek i regulamin Konkursu Grantów 2021 – w załączniku.

Dodała: Agnieszka Pawełczyk - Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych