Mapki z nowymi trasami KLA dostępne w kilku punktach miasta

1 maja 2023 r. wejdzie w życie nowy rozkład jazdy Kaliskich Linii Autobusowych. Można zapoznać się z nim m.in. na stronie internetowej przewoźnika. Trasy poszczególnych linii przedstawia szczegółowa mapa, wydana na zlecenie Miasta Kalisza. Informujemy, w jakich miejscach jest dostępna.

Mapa, oprócz tras linii autobusowych, zawiera m.in. informacje o Kaliskiej Karcie Mieszkańca i multimedialnej ekspozycji w ratuszu.

Mapę można otrzymać w następujących punktach:
• Kaliskie Linie Autobusowe Sp. z. o.o. - punkt obsługi klienta na dworcu autobusowym, ul. Podmiejska 2a,
• Biblioteka Główna – Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka, ul. Legionów 66,
• Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Babina 1,
• informacja w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Kalisza, ul. Kościuszki 1A,
• Informacja Turystyczna – ratusz (parter), Główny Rynek 20.
W tych miejscach dostępne są również do wglądu nowe rozkłady jazdy KLA w formie tabelarycznej.

Ponadto mapy przekazano do kaliskiego aquaparku, Akceleratora Kultury, a także do szkół i stowarzyszeń senioralnych.

Liczba map jest ograniczona. Są jednak dostępne również w wersji elektronicznej na stronie KLA.

Tekst: Katarzyna Ciupek, zdjęcie: Magdalena Bartnik - Kancelaria Prezydenta Miasta