Spotkanie z Panią Zofią

Na spotkanie z prezydentem Krystianem Kinastowskim zaprosiliśmy Panią Zofię, która udzieliła wywiadu dla Telewizji Kalisz. Jej optymizm i pogoda ducha zostały docenione przez szerokie grono widzów. Wizyta w gabinecie prezydenta przed świętami Wielkanocnymi była okazją do wspólnego złożenia życzeń mieszkańcom i przyjaciołom Kalisza.

- Dziękuję Pani Zofio za spotkanie i rozmowę! Życzę Pani, wszystkim mieszkańcom i przyjaciołom naszego miasta spokojnych, pogodnych i pełnych optymizmu świąt Wielkanocnych - powiedział Krystian Kinastowski, prezydent Miasta Kalisza.

Pani Zofia mieszka na osiedlu Winiary i pomaga w wychowywaniu wnuków. Jak sama wspomina w wywiadzie dla Telewizji Kalisz - jest zadowolona ze swojego życia i niczego jej nie brakuje. Zachwyca innych swoim pozytywnym nastawieniem do życia.

Poniżej filmowa relacja ze spotkania w ratuszu.

Dodała: Magdalena Furmaniak, zdjęcia: Magdalena Bartnik, Kancelaria Prezydenta Miasta