Świątecznie u seniorów

Niedawne Święta Wielkanocne były okazją do spotkania Kaliskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów. Seniorów z życzeniami odwiedzili przedstawiciele władz miasta.

Kaliscy emeryci i renciści spotykają się regularnie. Każde wydarzenie, w którym wspólnie biorą udział, to dla nich okazja do rozmów i zapomnienia choć na chwilę o troskach dnia codziennego. Podczas wczorajszego spotkania seniorów odwiedzili przedstawiciele władz miasta: wiceprezydent Mateusz Podsadny, Karolina Pawliczak – wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kalisza i skarbnik Irena Sawicka. Samorządowcy z okazji niedawnych świąt złożyli członkom Kaliskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów najlepsze życzenia. W spotkaniu uczestniczyło ponad 70 osób.

Tekst i zdjęcia: Juliusz Kowalczyk