Wraca program "Złota Rączka dla Seniora"

Od 2 kwietnia seniorzy ponownie mogą korzystać z usług "Złotej Rączki". Zgodnie z założeniami projektu seniorzy w wieku 60 + mogą skorzystać z bezpłatnych usług naprawczych i technicznych w swoich domach.

Projekt "Złota Rączka dla Seniora"  jest skierowany do seniorów powyżej 60. roku życia zamieszkałych na terenie miasta Kalisza. Zainteresowani mogą w swoich domach skorzystać z bezpłatnych usług naprawczych i technicznych takich jak drobne naprawy nie wymagające natychmiastowej interwencji , specjalistycznej wiedzy oraz uprawnień (np. nieszczelność baterii, zepsute klamki i zamki, regulacja i konserwacja drzwi, itp.)

Usługi świadczy Mariusz Jaworski z siedzibą: Petryki 24.

Zgłoszeń usterki do naprawy można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu 509 131 507  od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 18:00.

Dodała: Agnieszka Pawełczyk - Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych