Złota Rączka dla Seniora - dodatkowy dyżur telefoniczny

Uruchomiony został dodatkowy dyżur telefoniczny. Usterki można zgłaszać telefonicznie w poniedziałki i czwartki w godz. 18:00 - 20:00 pod numerem telefonu 507 519 750.

"Złota Rączka dla Seniora" to usługa skierowana do mieszkańców Kalisza powyżej 60. roku życia.

"Złota Rączka" naprawi nieszczelną baterię, zepsute klamki, zamki, wyreguluje drzwi i okna, przymocuje lustra, obrazy, karnisze, półki, udrożni zapchane odpływy, wymieni zepsute gniazdka, przepalone żarówki oraz wykona inne drobne naprawy, które nie wymagają natychmiastowej interwencji. Senior nie płaci za usługę. Ponosi natomiast koszty zakupu niezbędnych do naprawy materiałów, np. klamek, zamków, żarówek itp.

Z usług "Złotej Rączki" seniorzy mogą skorzystać do 30 listopada 2021 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Realizatorem usługi jest Wielobranżowy Zakład Usługowy Marek Dudowicz z siedzibą w Kaliszu przy ul. Racławickiej 35.

Dodała: Agnieszka Pawełczyk- Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych