Akcja poboru krwi

Klub Honorowych Dawców Krwi przy KMP w Kaliszu wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu organizuje akcję honorowego oddawania krwi. Zbiórka odbędzie się 16 listopada w 2020 r. w godzinach od 9:00 do 13:00.

Do udziału w akcji zapraszamy nie tylko funkcjonariuszy i pracowników Policji oraz członków ich rodzin, ale także wszystkie osoby, które chcą podzielić się życiodajnym lekiem z potrzebującymi.

Autobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu będzie oczekiwał na parkinu przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu (ul. Kordeckiego 36).

W związku z wyjątkową sytuacją związaną z epidemią koronawirusa i wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych, krew jest teraz szczególnie potrzebna. Dlatego policjanci zrzeszeni w Klubie Honorowych Dawców Krwi działającym przy KMP w Kaliszu, postanowili zorganizować zbiórkę właśnie teraz.

Zachęcamy do udziału w akcji!

Tekst: Komenda Miejska Policji w Kaliszu