Centrum Wsparcia Seniora "Od Nowa" zaprasza

Przy Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu powstało Centrum Wsparcia Seniora "Od Nowa", w którym można korzystać z zajęć przygotowanych specjalnie z myślą o najstarszych mieszkańcach, którzy chorują przewlekle. Dziś z uczestnikami zajęć spotkał się prezydent Krystian Kinastowski.

Na potrzeby Centrum przygotowano m.in. salę dzienną, salę terapii zajęciowej oraz pokój relaksacji. Z usług Centrum Wsparcia Seniora można korzystać w godz. 7 - 16. Dzienny pobyt obejmuje również wyżywienie: śniadanie, obiad i podwieczorek.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania pisemnego wniosku wraz z dokumentem poświadczającym wysokość dochodu (np. decyzją o świadczeniu emerytalnym, rentowym) w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kaliszu, w Dziale Pomocy Środowiskowej przy ul. Granicznej 1, tel. 62 757-45-10 wewn. 1.

Szczegóły dotyczące odpłatności za pobyt uchwaliła Rada Miasta Kalisza (zobacz tutaj).

Tekst: Katarzyna Ciupek, zdjęcia: Iwona Cieślak - Kancelaria Prezydenta Miasta