Dziecięce czwartki w mieście - za nami wielki finał!

To było ostatnie w tym roku spotkanie w ramach "Dziecięcych czwartków w mieście". W czasie wielkiego finału na Głównym Rynku dobrze bawili się zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi kaliszanie.

Od 16.00 do 18.00 trwały rodzinne warsztaty cyrkowe. O godzinie 18.00 rozpoczął się spektakl niespodzianka. - Doskonale bawiły się zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie - mówi prezydent Grzegorz Sapiński. - Dziecięce czwartki przyciągają coraz większą grupę dzieci z opiekunami. Podczas każdego spotkania młodzi kaliszanie biorą udział w świetnie przygotowanych zabawach edukacyjnych. Polecam i zapraszam na kolejne edycje przedsięwzięcia.

Wydarzenia odbywały się pod honorowym patronatem Grzegorza Sapińskiego, Prezydenta Miasta Kalisza. Program finansowany jest z Budżetu Miasta Kalisza w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2018 rok.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Staszczyk