Dzień Kobiet u Amazonek

Członkinie Kaliskiego Klubu "Amazonki" świętowały Dzień Kobiet. W imieniu władz miasta życzenia paniom złożył wiceprezydent Mateusz Podsadny. Szefowa Stowarzyszenia - Barbara Wrzesińska - przypomniała, że babcia wiceprezydenta była jedną z założycielek kaliskiego koła Amazonek.

Kaliszanki spotkały się w restauracji Komoda. Przy wspólnych stołach zasiadło ponad sto osób, wśród nich lekarze, przedstawiciele instytucji współpracujących z Amazonkami,  przyjaciele i osoby wspierające Stowarzyszenie. Zgodnie z tradycją odśpiewano hymn. Życzenie zebranym złożył  Mateusz Podsadny, wiceprezydent Kalisza.
Dla zebranych zaśpiewała Magdalena Kliszewska, tegoroczna maturzystka III LO.

tekst i zdjęcia: Iwona Cieślak