Dzień Kobiet z seniorkami

Blisko stu seniorów - głównie pań – uczestniczyło we wczorajszym spotkaniu z okazji Dnia Kobiet, które zorganizował zarząd okręgu kaliskiego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Życzenia z okazji święta Pań w imieniu władza miasta złożył seniorkom wiceprezydent Mateusz Podsadny, życząc im przede wszystkim zdrowia i radości z życia.

Spotkania okolicznościowe Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów to już długa tradycja. Zawsze przyciągają one bardzo liczną grupę kaliskich seniorów, którzy mają dzięki temu możliwość spędzenia czasu w miłej atmosferze i zawarcia nowych znajomości.

Podczas wczorajszego spotkania, seniorów odwiedzili wiceprezydent Mateusz Podsadny oraz Eugenia Jahura - dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Oprócz złożenia życzeń z okazji Dnia Kobiet, rozmawiali z uczestnikami spotkania o sprawach miasta, którymi seniorzy bardzo się interesują.

Tekst i zdjęcia: Juliusz Kowalczyk