Edukacja prawna dla seniorów

Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza zaprasza wszystkich seniorów 60+ zamieszkałych w Kaliszu na otwarte spotkanie z adwokatem z zakresu edukacji prawnej.

Podczas spotkania omawiane będą problemy prawne dotyczące seniorów, w tym kwestie rozpoznawania prób oszustwa finansowego wobec starszych osób. Przewidziana również forma dyskusji i możliwość zadawania pytań.

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2018 r. (czwartek) w godz. od 10:00 do 12:00 w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25 (sala seminaryjna, II piętro).

Spotkanie organizowanej jest w ramach współpracy z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej z Fundacją Honeste Vivere (ul. Amałowicza-Tatara 7, 04-474 Warszawa).

Oprac. A. Szukalska