Festyn na Winiarach

Mnóstwo atrakcji czeka na wszystkich, którzy w najbliższą sobotę wezmą udział w festynie rodzinnym „Od juniora do seniora” na osiedlu Winiary. Impreza odbędzie się w godzinach 16:0 – 22:00 na terenie Caritasu przy ul. Podleśnej.

Wśród atrakcji nie zabraknie konkursów z nagrodami, zabaw tanecznych i zamków dmuchanych. Będą też pokazy iluzjonistyczny w wykonaniu pana Buźki i baniek mydlanych w wykonaniu Inny Biliaievej, finalistki programu „Mam talent”. Dla najmłodszych liczne animacje przygotowała Ciocia Zabawa, a o oprawę muzyczną zadba zespół Mohito. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Cezary Makiewicz z zespołem Koltersi.

Organizatorami festynu są Miasto Kalisz, Rada Osiedla Winiary i sala zabaw Bajka. Impreza realizowana jest w ramach budżetu obywatelskiego.

Opracował: Juliusz Kowalczyk