Konkurs Granty 2019 – złóż wniosek

Zarząd Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich ogłasza konkurs dla jednostek z miast członkowskich. Tematy konkursu to: „Zdrowie w każdym wieku” oraz „Zdrowie i środowisko”.

Wnioski należy złożyć do 19 kwietnia 2019 r., do koordynatora lokalnego – Joanny Sawulskiej- Krzykacz w formie papierowej (Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych urzędu Miasta Kalisza, ul. Kościuszki 1A, pok. 104) oraz elektronicznej w edytorze WORD wysyłając pod adres: jkrzykacz@um.kalisz.pl). Kwota dofinansowania wynosi 5000 zł.

Wnioskowana kwota dofinansowania nie może wynosić więcej niż 80% całkowitych kosztów programu (koszty własne z uwzględnieniem wyceny pracy wolontariatu - przy stawce do 20,00 zł za jedną godzinę). Projekt nie może rozpocząć się wcześniejszy niż 1 czerwca i musi być zakończony do 31 grudnia danego roku.

Termin ogłoszony w regulaminie, do 30.04.2019 r. dotyczy przekazania do SZMP zweryfikowanych wniosków przez koordynatora.

Regulamin konkursu oraz wniosek znajdują się w załącznikach.