Konsultacje społeczne w sprawie Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego Miasta Kalisza.

Mieszkańcy, którzy chcą podzielić się swoją opinią, zgłosić uwagi lub propozycje w sprawie zmian treści Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego Miasta Kalisza mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych. Konsultacje prowadzone będą do 29 października.

Zgłoszeń należy dokonywać poprzez złożenie formularza konsultacyjnego dostępnego w załączniku.

Wypełnione formularze konsultacyjne można dostarczyć:
1) drogą elektroniczną (skan) na adres e-mailowy: wso@um.kalisz.pl, wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne Plan Transportowy”,
2) drogą korespondencyjną na adres: Wydział Spraw Obywatelskich, Urząd Miasta Kalisza, ul. Tadeusza Kościuszki 1a, 62-800 Kalisz z dopiskiem „Konsultacje społeczne Plan Transportowy” w terminie do dnia 29 października 2023 r. (liczy się data wpływu),
3) osobiście do Wydział Spraw Obywatelskich, Urzędu Miasta Kalisza, ul. Tadeusza Kościuszki 1a, 62-800 Kalisz, pok. 108, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.

Projekt konsultowanego dokumentu oraz szczegółowe informacje o sposobie udziału, dostępne są na stronie biuletynu informacji publicznej pod linkiem Plan Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego Miasta Kalisza.

Wszelkie informacje i wyjaśnienia dotyczące prowadzonych konsultacji można uzyskać (w godzinach pracy Urzędu) osobiście w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Tadeusza Kościuszki 1a, pokój nr 108, lub telefonicznie pod nr telefonu 62 504 97 70 oraz pod adresem: wso@um.kalisz.pl.

Dodała: Marcelina Pietrzak - Kancelaria Prezydenta Miasta, za: Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kalisza