Pobiegnijmy w sobotę dla „Tulipana”

W południe w Parku Miejskim wystartuje 2. Charytatywny Bieg Tulipanów pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Grzegorza Sapińskiego. Zapraszamy!

Udział w biegu jest bezpłatny. Zapisy na stronie: http://www.foxter-sport.pl/bieg-tulipanow-2018

Odbierając numer startowy, można wesprzeć akcję charytatywną, wrzucając 5 zł (lub więcej) do puszki!

Pozyskane podczas biegu fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i sportowego dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy TULIPAN w Kaliszu - placówki dziennego pobytu dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie, a także osób, którym specyficzne zaburzenia w rozwoju uniemożliwiają pobyt w innego typu jednostkach.

Do uczestnictwa w biegu zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek.

Impreza ma na celu m.in. integrację osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi, zwrócenie uwagi na osoby niepełnosprawne, znoszenie barier społecznych, ale także promocję aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia oraz biegania jako najprostszej formy ruchu.

Start i meta przy Domku Parkowego. Po zakończeniu biegu na każdego z uczestników czeka poczęstunek.

Organizatorami imprezy są: Fundacja Bread of Life w Kaliszu, Klub Biegacza Baster Team, Miasto Kalisz oraz Baster Sp. z o.o.

oprac. Katarzyna Ciupek