Skorzystaj z nieodpłatnych porad prawnych, obywatelskich i mediacji

Pamiętaj, jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej możesz skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnika, doradcy obywatelskiego, mediatora.

Z nieodpłatnej porady może skorzystać każdy, kto potrzebuje pomocy np. w rozłożeniu długu na raty, w spłacie pożyczek, ma problemy pracownicze, odziedziczył długi, nie wie do jakiego urzędu udać się po pomoc, ma inne problemy związane ze sprawami życia codziennego i nie może ponieść kosztów odpłatnej pomocy.

Bezpłatne porady udzielane są Kaliszu w następujących lokalizacjach:
• ul. Tadeusza Kościuszki 1A (budynek Urzędu Miasta Kalisza, I piętro, pokój nr 111) od pon. do pt. w godz. 7.30 -11.30
• ul. Tadeusza Kościuszki 1A (budynek Urzędu Miasta Kalisza, I piętro, pokój nr 111) od pon. do pt. w godz. 11.30 -15.30
• ul. Graniczna 1 (budynek Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, wejście „B”) od pon. do pt. w godz. 11.30 -15.30
• ul. Babina 1 (lokal Centrum Organizacji Pozarządowych) od pon. do pt. w godz. 11.30 -15.30

Prosimy o wcześniejszą, telefoniczną rejestrację wizyty pod nr tel. 797 702 486 w godzinach pracy Urzędu Miasta Kalisza: 7:30- 15:30.

Tekst: Mirosław Pawlik - Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Dodała: Agnieszka Pawełczyk - Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych