Spotkanie opłatkowe w DPS

Jak co roku w okresie przedświątecznym, w kaliskim DPS zorganizowane zostało spotkanie opłatkowe. We wtorkowe przedpołudnie, 11 grudnia, licznie zgromadzeni mieszkańcy, wraz z przedstawicielami władz miasta złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

W uroczystości wzięli udział m.in. ks. biskup Łukasz Buzun, kustosz i proboszcz Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu ks. Jacek Plota, wiceprezydent Mateusz Podsadny, Skarbnik Miasta Kalisza Irena Sawicka, Kierownik Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kaliszu Anna Zarębska oraz przedstawiciele jednostek organizacyjnych Miasta i zaprzyjaźnionych z DPS-em instytucji. - Przyjmijcie państwo życzenia zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia - mówił podczas spotkania wiceprezydent Mateusz Podsadny. - Oby nowy, 2019 rok przyniósł wam wiele radości.

W trakcie spotkania wystąpiła młodzież ze Studia Wokalno-Artystycznego Piano Song, prezentując znane kolędy i pastorałki. Nie zabrakło rozmów, typowo świątecznego nastroju oraz potraw wigilijnych.

Oprac. DPS w Kaliszu