Świątecznie w Domu Pomocy Społecznej

Dziś w Domu Pomocy Społecznej odbyło się tradycyjne przedświąteczne spotkanie. Życzenia pracownikom i mieszkańcom złożył m.in. prezydent Krystian Kinastowski.

- Spotkania wigilijne w Domu Pomocy Społecznej to już tradycja. Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia - przede wszystkim zdrowia, dużo wytrwałości, wzajemnego zrozumienia – mówił prezydent Krystian Kinastowski. - Korzystając z okazji dziękuję dyrekcji i pracownikom placówki za zaangażowanie w pracę na rzecz kaliskich seniorów. Nie wątpię, patrząc na państwa działania, że placówka wciąż będzie się rozwijać, co przyczynia się m.in. do zwiększenia komfortu mieszkańców. Drodzy państwo, jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego.

W świątecznym spotkaniu udział wzięli także: Irena Sawicka, Skarbnik Miasta; Tomasz Rogoziński, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych UM; Mirosław Gabrysiak, wiceprzewodniczący Rady Miasta Kalisza; radny Grzegorz Chwiałkowski; przedstawiciele władz wojewódzkich oraz duchowieństwa i służb mundurowych, reprezentanci jednostek pomocy społecznej.

Tekst i zdjęcia: Anna Błaszczyk